نحوه اطلاع از محصولات ثبت شده و فروش

بعد از ثبت محصول باید چک کنید که محصولاتتون ثبت شده یا خیر! یا حتی ممکنه کنجکاوشید بفهمید که اصلا کدوم محصولتون فروش رفته و درآمد شما از فروش کدوم محصول بوده!

برای اطلاع از اینکه بفهمید محصولاتتون ثبت شده باشه و فروش هاتون به چه صورتی هست باید وارد حساب کاربریتون بشید و از بخش کاربری وارد زیر منو مدارک بشید.

بعد از ورود به این قسمت طبیعتا مدرک کارت ملی و شناسنامتون باید ثبت کردیده باشید و تایید شده باشه! بعد از اینکه محصولاتتون بارگذاری شد در سایت در همین قسمت سند جدیدی ایجاد میشه که شامل فایل Pdf ای هست که داخل اون فایل شناسه یکتا کاربری به همراه لیست و شناسه محصولاتتون نوشته شده! همچنین در کنار همه این موارد لینک محصولاتتون ثبت شده و با کلیک رو هر کدوم میتونید وارد صفحه اون محصول در سایت بشید! البته بگم تعداد فروش هر محصول و سود شما از فروش هر محصول نیز توی اون قسمت نوشته شده که خیلی راحت با دانلود و مشاهدش میفهمید وضعیت محصولاتتون چند چنده!!!


اما اگه محصولی ثبت کرده بودید و توی اون لیست نبود چی؟

 هرچند امکان اتفاق افادنش خیلی خیلی کمه ولی اگر همچین اتفاقی افتاد اون وقت باید وارد بخش پشتیبانی خدمات بشید و مشکلتون رو توضیح بدید پشتیبانی ما در اسرع وقت مشکل شمارو برطرف می کند.