نحوه ایجاد محصول فایلی در سیویلیها

حالا که به فکر فروش و درج محصول در سیویلیها افتادید شاید بهتر باشه با نحوه ساز و کار و فروش محصولاتتون و نحوه کسب درآمد بیشتر آشنا بشید. درگام اول شاید بهتر باشه یاد بگیرید که چه محصولی ایجاد کنید و چگونه محصولتون رو راحت تر به دست خریدارش برسونید.

در مرحله نخست باید از خودتون بپرسید که آیا فایلی که دارید میتونه متقاضی ای برای خرید داشته باشه؟ شاید پاسخ به این سوال کار راحتی نباشه ولی مطمئن باشید همیشه افرادی مثل شما هستند که ممکنه نیازی به فایل ها و پروژه هایی مشابه فایل شما داشته باشند! حالا اصلا این یعنی چی؟؟

فرض کنید شما در ترم سوم دانشگاتون در یکی از دروس خودتون به اجبار استاد مهربونتون (که از روی مهربونی مجبورتون کرده بوده!) مجبور شدید پروژه پاورپوینتی یا گزارش کار و فایلی یا هر چیز دیگه ای  رو درست کنید و برید سر کلاس واسه بقیه همکلاسی هاتون ارائه بدید!! (😟که احتمال زیاد ارائه شما هم با بی توجه همکلاسی هاتون همراه بوده!) 

اما واقعا آیا بی توجهی همکلاسی هاتون به دلیل بی ارزشی کارتون بوده😶؟ نه! کار شما حاصل وقت و تلاش و گرده هم آوری کلی داده مختلف از منابع مختلف بوده که کلی وقت و زمان از شما صرف انجامش شده! (البته اگه فایلتو از سیویلیها نخریده باشی و خودت انجامش داده باشی اینجوریه😄!)

خب با فرض اینکه خودت فایلتو درست کرده باشی، فایل شما، فایلی ارزشمندی هست که میتونه متقاضی های زیادی مثل شما داشته باشه که برعکس شما نه حوصله وقت خرج کردن برای اون استاد مهربون رو دارن😤! نه حسشو😡! خب حالا تکلیف اون دسته آدما چیه؟؟؟؟

مشخصه اونا میان فایلی که شما تهیه کردید رو از سیویلیها میخرن! با اینکارشون هم توی وقت و زمانشون صرفه جویی کردن هم باعث شدن استاد مهربونه داستان ما راضی شه و از همه مهم تر باعث شدن شما درآمد داشته باشی! میخوای بدونی چه جوری؟ وایسا تا برات بگم...

مرحله اول - انتخاب محصولطبیعتا الان داری فکر میکنی عکس بالا با این همه خوراکی خوش مزه چه ربطی داره به انتخاب محصول😒؟ جواب این سوال کاملا مشخصه! هیچ ربطی نداره، ولی خب برای خارج نشدن از بحث اصلیمون بیاید عکسو اینجوری تحلیل کنیم که محصول باید جذاب باشه و خوشمزه!

خب ممکنه یه عالمه فایل و پروژه های مختلف داشته باشی که بخوای بفروشیشون! طبیعی هم هست محصول بیشتر یعنی بیشتر دیده شدن و بیشتر دیده شدن مساوی با افزایش درآمد😎. شاید بهتر باشه محصولاتتو دونه دونه و هر روز یه دونه برای فروش توی سایت اضافه کنی! میپرسی چرا؟ خب معلومه چون اینجوری کمتر اذیت میشی و بایه صرف وقت مختصر توی روز میتونی محصول هاتو اضافه کنی. البته اینو هم بگم پشتیبانی سایت ما برای هرچند تا محصول که بخوای اضافه کنی برات بازه ولی خب روزی یه محصول اضافه کنی راحت تری...

مرحله دوم - ثبت نام و ثبت پروژه

عکس بالا فقط میخواد ترغیب بکنتتون که عضو سایت شید و خبری از پرواز و این داستانا هم نیست! نگید که نگفتم... ولی خب برای فروش محصول توی سایت، باید حتما داخل سایت عضو شده باشید.

البته اگر از قبل ثبت نام کرده باشی نیازی به انجام این مرحله نیست و میتونی ازش رد بشی ولی اگر ثبت نام نکرده باشی باید با استفاده از فرم مشخص شده در سایت ثبت نام کنی، حتما حتما حتما حتما سعی کن نام و نام خانوادگی و نام کاربری و ایمیل و شماره موبایلت رو به صورت دقیق وارد کنی و از تغییر نام کاربریت توی آینده هم خودداری کنی! چرا؟ چون این مشخصات برای واریز درآمدت ضروری هست! اگر هم لازم شد نام کاربری رو تغییر بدی حتما به "پشتیبانی خدمات" اطلاع بده که خدایی نکرده درآمدت به حساب کس دیگه ای که شاید نام کاربری قبلیتو انتخاب کرده باشه واریز نشه!


برای ایجاد محصول فقط کافیه به قسمت همکاری با ما رفته و از قسمت فرم ارسال پروژه اقدام نمایید و یا اینجا را کلیک نمایید و یا میتوانید فایل پروژه به همراه مشخصات (نام کاربری ، نام پروژه ، متن کوتاه و چکیده و قیمت) در واتس اپ به شماره 09397003162 براي ما ارسال کنی و تماااااام!

راستی یادت نره مارو به بقیه دوستات معرفی کنی :)